آخرین اخبار

4. فروردين 1395 - 0:51   |   کد مطلب: 289565
در پی فرا رسیدن سال نو و آغاز مسافرت های نوروزی، طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران با استقرار چادرهای هلال احمر در میادین ورودی شهرستان قصرشیرین خدمات خود را به مسافران نوروزی ارائه می دهد.
 رئیس جمعیت هلال احمر قصرشیرین در گفتگو با الوند خبر اظهار داشت: طرح های امداد و نجات نوروزی و طرح ایمنی و سلامت مسافران جمعیت هلال احمر قصرشیرین شامل طرح راهنمای مسافران، پایگاه های امداد جاده ای و طرح استقرار پزشکان داوطلب برای ارایه خدمات درمانی به مسافران آماده است.
 
 
مهدی حاجیمرادیان افزود: در این طرح که از ابتدای سال آغاز شده و تا پایان نوروز ادامه دارد، امدادگران، نجاتگران، جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمراین شهرستان به صورت داوطلبانه خدمات خود را به مسافران نوروزی ارایه می دهند.
 
 
وی اظهارکرد: با استقرار این چادرها جوانان جمعیت هلال احمر راهنمایی های لازم در امر تغذیه و سلامت، اطلاعات گردشگری، تفریحی و توریستی را به مسافران نوروزی ارایه می دهند و بروشورها و بسته های فرهنگی نیز بین مسافران توزیع می شود.
 
 
وی یادآور شد: علاوه بر پایگاه های سیار امداد و نجات بین شهری یک پایگاه ثابت در جمعیت هلال احمر قصرشیرین آماده ارایه خدمات امدادی به هموطنان و مسافران است.

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2
ایسنا
نماینده