آخرین اخبار

31. ارديبهشت 1394 - 2:25   |   کد مطلب: 293106
صبح امروز تنها نانوایی سیار بازارچه مرزی پرویزخان به دلیل نشت گازوئیل در آتش سوخت.

به گزارش الوند خبر،  این نانوایی به دلیل نشت و بارگیری زیاد گازوئیل و همچنین اتصالات سیم برق سیستم های نانوایی دچار انفجار و آتش سوزی شد.

 

خوشبختانه این آتش سوزی تلفات جانی نداشته و تنها باعث خسارت مالی به این خبازی شد.

 

این نانوایی تنها نانوایی سیار موجود در بازارچه مرزی پرویزخان است که به صورت روزانه به کارگران و تجار بازارچه خدمات دهی می کند.

 

هفته گذشته نیز متاسفانه یک دستگاه کامیون حامل بار در محدوده تخلیه و بارگیری بازارچه پرویزخان طعمه حرق شد که خوشبختانه این حادثه نیز تلفات جانی به همراه نداشت اما تمام کامیون و تقریبا نصفی از بار آن در آتش سوخت.

 

مرز رسمی پرویزخان که یکی از بزرگترین بازارچه های تجاری کشور به شمار می رود با وجود همه ظرفیت هایی که در آن وجود دارد از داشتن ایستگاه و تجهیزات پیشرفته و مناسب آتش نشانی بی بهره است.

 

 وجود تانکرهای سوخت رسان و تجمع آنها در یک مکان میتواند خطرات جبران ناپذیر زیادی را بوجود آورد لذا یک دستگاه آتش نشانی کوچک آن هم بدون جایگاه و ایستگاه مشخص نمیتوند جوابگوی وسعت بالای بازارچه پرویزخان باشد. 

 

وجود یک ایستگاه مشخص و سامان دهی شده در بازارچه میتواند بسیار بهتر و سریعتر در مهار آتش سوزی های بوجود آمد عمل کند و با حضور به موقع خسارت های ناشی از چنین حوادثی را به حداقل برساند.

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2
ایسنا
نماینده