آخرین اخبار

25. اسفند 1394 - 13:48   |   کد مطلب: 298067
حالا که در شیراز درخت‌ها زودتر از آغاز سال شکوفه زده، بهتر است تا اردیبهشت صبر نکرد و برای نفس کشیدن در عطر بهارنارنج‌ها تعطیلات نوروز راهی شیراز شد و از شلوغی عید نترسید. شیراز فقط شهر بهارنارنج‌ها نیست، عظیم‌ترین و شکوهمندترین مجموعه‌ی تاریخی دنیا را دارد.

به گزارش الوند خبر،  تخت‌جمشید. و شاعرهایش، حافظ و سعدی، از هر کسی در این مملکت مشهورترند. شهر باغ‌ها هم هست. سراغ هرکدام از بناهای تاریخی و دیدنی‌اش بروید، دورش باغی بزرگ هم هست و شهری است آن‌قدر سرسبز که هرجایش قدم می‌زنید، انگار وسط یک باغ‌اید. شهر تفریح هم هست و مردمش از قدیم به خوش‌گذرانی و خوش باشی معروف بوده‌اند. 

 
با این توصیفات اگر برای رفتن به شیراز مشتاق شده‌اید و فقط مشکل این است که نمی‌دانید کجا اقامت کنید و فکر می‌کنید همه‌ی مراکز اقامتی برای نوروز رزرو شده‌اند ما به شما این نوید را می‌دهیم که از طریق پین‌تاپین می‌توانید در شیراز مکان مناسبی برای ماندن پیدا کنید. کار پین تاپین ساده کردن پروسه‌ی سفر و رزرو آنلاین هتل است. کافی است سری به وبسایت پین‌تاپین بزنید و به بخش هتل ها بروید و نام شیراز را وارد کنید و هتل مورد نظر خود را برگزینید. تمامی کارها آنلاین و بدون مراجعه حضوری انجام خواهد شد. 
 
هتل‌های شیراز در سطح شهر پراکنده‌‌اند اما بیشتر آنها در اطراف ارگ کریم‌خانی واقع شده‌اند. اگر می‌خواهید در بافت سنتی شهر باشید، باید هتل‌های اطراف ارگ را برای اقامت انتخاب کنید اما هتل‌هایی هم هستند که در نقاط خوش آب و هوای شهر واقع شده‌اند و در آنها احساس آرامش بیشتری خواهید کرد. 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2
ایسنا
نماینده