آخرین اخبار

12. آبان 1395 - 12:28   |   کد مطلب: 298945
در گروه D لیگ قهرمانان اروپا ، اتلتیکو مادرید به مصاف روستوف و آیندهوون به مصاف بایرن مونیخ رفت.

به گزارش الوند خبر، در گروه D لیگ قهرمانان اروپا ، اتلتیکو مادرید به مصاف روستوف و آیندهوون به مصاف بایرن مونیخ رفت.اتلتیکو مادرید در ویسنته کالدرون در حضور آزمون میزبان روستوف بود که این دیدار با برتری دو بر یک میزبان به پایان رسید.گل نخست را اتلتیکو دقیقه 29 روی اشتباه سردار آزمون به ثمر رساند. سانتر طولی کاراسکو را سردار آزمون با ضربه سر به سمت دروازه خودشان زد و توپ به گریزمان رسید و این ستاره فرانسوی دروازه رستوف را باز کرد.اما یک دقیقه پس از دریافت گل ، سردار آزمون اشتباهش را جبران کرد و بازی را به تساوی کشاند. روی یک ضد حمله سریع ، پولوز توپ را به سردار رساند و این مهاجم ایرانی در مصافی تک به تک با یان اوبلاک دروازه اتلتیکو را باز کرد.با این گل سردار ، بالاخره دروازه اتلتیکو نیز در لیگ قهرمانان امسال باز شد و حالا فقط لستر سیتی تیم بدون گل خورده در لیگ قهرمانان این فصل است.بازی با همین نتیجه رو به پایان بود که در دقیقه 94 گریزمان در موقعیتی مشکوک به آفساید گل دوم اتلتیکومادرید را به ثمر رساند تا اتلتیکو در نهایت پیروز بازی شود.

 

گریزمان دقیقه 94 گل آزمون را بی ثمر کرد/بایرن بازی باخته را برد
 
 

در دیگر مسابقه این گروه ، بایرن مونیخ مهمان آیندهوون بود که دو بر یک به برتری رسید.در دقیقه 15 برخلاف جریان بازی تیم میزبان به گل رسید. روی ارسال بازیکن آیندهوون پروپر صاحب موقعیت سرزنی می شود که توپ را به هم تیمی خود آریاس پاس داد، او نیز با یک ضربه سر دیگر دروازه نویر را گشود. دقیقه 34 به دلیل خطای هند گواردادو یک پنالتی نصیب بایرن شد. لواندوفسکی که بارها در معرض گلزنی قرار گرفته بود پشت توپ ایستاد و توپ را به گوشه راست دروازه پاسویر فرستادو بازی به تساوی کشیده شد.دقیقه 74 لواندوفسکی بار دیگر این بار روی پاس آلابا دروازه پاسویر را  فرو ریخت و بایرن دو بر یک پیش افتاد.در نهایت شاگردان آنچلوتی با همین نتیجه دو بر یک آیندهوون را در هلند شکست دادند.

 

گریزمان دقیقه 94 شب شیرین سردار را تلخ کرد/بایرن با درخشش لواندوفسکی بازی باخته را برد + فیلم

در جدول این گروه اتلتیکو مادرید با 12 و بایرن مونیخ با 9 امتیاز صعودشان را به مرحله بعد قطعی کردند. آیندهوون و رستوف نیز با یک امتیاز سوم و چهارم اند.

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده