آخرین اخبار

2. تير 1396 - 15:11   |   کد مطلب: 299541
همدوش و همزبان با سراسر کشور شهرستان مرزی قصرشیرین نیز با فریاد های دشمن شکن وحدت اقوام و مذاهب ندای آزادی قدس را سر دادند.

به گزارش الوند خبر،همدوش و همزبان با سراسر کشور شهرستان مرزی قصرشیرین نیز با فریاد های دشمن شکن وحدت اقوام و مذاهب ندای آزادی قدس را سر دادند و یکبار دیگر ثابت کردند که مرزنشینان شیعه و سنی و دیگر مذاهب قصرشیرین در کنار یکدیگر برای عزت پرچم اسلام و انقلاب قدمی به عقب برنمی دارند و همچنان در سنگر انقلاب ثابت قدم هستند.

 

 راهپیمایی کنندگان با فریادهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر داعش، ای رهبر آزاده آماده ایم آماده، این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده، ما همه سرباز توئیم خامنه ای گوش به فرمان توئیم خامنه ای و با پلاکاردها و پارچه نوشته هایی که نوشته بود 'قدس را آزاد خواهیم کرد' و 'قدس متعلق به جهان اسلام است' خروش انقلابی و انزجار خود را از استکبار و ایادیشان نشان دادند و جنایت های داعش را محکوم کردند. 

 

در این راهپیمایی باشکوه که از ساعت 12 و نیم ظهر امروز در قصرشیرین آغاز شد، راهپیمایان ندای حمایت از آزادی فلسطین سر دادند و نمونه ای از همدلی در دفاع از اصول و آرمان های والای انقلاب اسلامی را متجلی ساختند.

 

مردم روزه دار قصرشیرین با حضور منسجم و گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس با مشت های گره کرده با تجدید بیعت با آرمان های امام راحل، شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و لبیک به فرمان مقام معظم رهبری خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی و اسراییل غاصب اعلام کردند.

 

در پایان این آیین بیانیه 9 ماده ای در حمایت از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین قرائت و راهپیمایان با شعارهای الله اکبر آن را تایید کردند.

 

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2
ایسنا
نماینده