آخرین اخبار

3. تير 1396 - 22:28   |   کد مطلب: 299544
نماینده مردم قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی خواستار پاسخ‌گویی استاندار به مردم به‌دلیل تاخیر در افتتاح پروژه راه‌آهن کرمانشاه شد و گفت: هیچ تعلل تعمدی در این زمینه پذیرفتنی نیست.

به گزارش الوند خبر، فرهاد تجری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: موضوع افتتاح پروژه راه‌آهن کرمانشاه به پاشنه آشیل برای دولت تبدیل شده است تا بر این اساس به مردم وعده‌هایی در خصوص راه‌اندازی آن بدهد.

 

وی یکی از ویژگی‌های دولت‌مردان را اعتمادسازی برشمرد و خاطرنشان کرد: از سوی دولت در خصوص پروژه راه‌آهن کرمانشاه به مردم این منطقه وعده داده شده، اما گویی هیچ اقدام خاصی انجام نمی‌گیرد و هیچ کاری عملیاتی نمی‌شود.

 

نماینده مردم سرپل‌ذهاب، قصرشیرین و گیلان‌غرب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قرار شد راه‌آهن کرمانشاه سال گذشته در هفته دولت به بهره‌برداری برسد که‌ این اتفاق رخ نداد، اضافه کرد: تا امروز شاهد تاخیر در افتتاح این پروژه و وعده‌های چندباره دولت هستیم.

 

وی با اشاره به اینکه استاندار به‌عنوان مدیر اجرایی ارشد استان کرمانشاه به مردم وعده داده و این وعده‌ها ابلاغ شده است، گفت: استاندار کرمانشاه باید به مردم پاسخ‌گو باشد و اگر توضیح قابل قبول دارد ارائه کند و اگر دلیل قانع‌کننده‌ای در خصوص علت تاخیر در افتتاح این طرح مهم ندارد، به مسؤولان ارشد در دولت وضعیت را توضیح داده تا هر چه زودتر نواقص رفع شود.

 

نماینده مردم سرپل‌ذهاب، قصرشیرین و گیلان‌غرب در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اگر به این نتیجه برسیم تعلل به‌دلیل سوءمدیریت و موضوعی عمدی بوده است، حتما از ابزار نظارتی استفاده می‌کنیم و هیچ تعلل تعمدی در این زمینه پذیرفتنی نیست.

 

تجری با تاکید بر اینکه مردم کرمانشاه در موارد متعددی شاهد کم‌لطفی دولت بوده‌اند و امروز این پروژه مهم باید با جدیت انجام بگیرد و نواقص رفع شود، تصریح کرد: مردم این استان دین خود را به نظام اسلامی ادا کرده‌اند و باید دولت بهترین خدمات را به آنان ارائه بدهد.

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده