آخرین اخبار

12. تير 1396 - 23:28   |   کد مطلب: 299563
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین از شرکت بیش از 100 نفر در برنامه های طرح هجرت 3 برای غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در ایام تابستان امسال خبر داد.

 سرهنگ پاسدار مراد علی حسنی در گفتگو با الوندخبر اظهار داشت: در راستای برنامه های طرح هجرت سه تابستان امسال، بیش از 100 تن از دانش آموزان بسیجی بکارگیری می شوند.

 

حسنی افزود: این برنامه ها در چهار مرحله 10 روزه انجام می شود و بهسازی، رنگ آمیزی، زیباسازی مدارس، کلاس های اعتقادی، علوم قرآنی و امداد و نجات و رفع محرومیت از فعالیت های شرکت کنندگان در این طرح است.

 

فرمانده سپاه ناحیه قصرشیرین گفت: غنی سازی اوقات فراغت، آشنایی با فرهنگ دینی و کمک به دولت و کاهش هزینه ها و کمک در رفع محرومیت از اهداف برگزاری این طرح است.

 

حسنی تصریح کرد: در این طرح قرار است که 21 مدرسه با حضور دانش آموزان و شرکت کنندگان طرح بهسازی و رنگ آمیزی شود ضمن اینکه برنامه های فرهنگی و آموزش احکام، پیشگیری از اعتیاد و فعالیت های ورزشی نیز برای شرکت کنندگان در طول دوره ها ارایه می شود.

 

وی افزود: در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و استفاده از نیروی نشاط و جوانی برای غنا بخشیدن به برنامه های کشور و امور مهارتی این طرح به مرحله اجرا گذاشته می شود.

 

حسنی گفت: سال گذشته نیز 850 نفر روز به تعداد 85 تن از دانش آموزان در اردوی طرح هجرت 3 در قصرشیرین شرکت کردند که از فعالیت های آنها بهسازی و رنگ آمیزی فضای 11 مدرسه به مساحت سه هزار متر مربع بود.

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده