آخرین اخبار

13. تير 1396 - 18:52   |   کد مطلب: 299564
امام جمعه قصرشیرین، با اشاره به اینکه طلاب باید دغدغه دین و اسلام داشته باشند، گفت: طلاب باید از هر فرصتی در جهت اشاعه دین و ترویج احکام الهی استفاده کنند.

 حجت الاسلام علی ملکی در گفتگو با الوند خبر با اشاره به اینکه طلاب و روحانیون رسالت خطیری بر عهده دارند، اظهار داشت: طلاب و روحانیون نقش تاثیر گذاری در جامعه دارند.
 

وی افزود: طلاب و روحانیان باید با جهادی انقلابی به تقویت ایمان مردم و بصیرت افزایی در جامعه بپردازند.
 
حجت الاسلام ملکی، با اشاره به اینکه طلاب باید دغدغه دین و اسلام داشته باشند، اظهار کرد: طلاب باید از هر فرصتی در جهت اشاعه دین و ترویج احکام الهی استفاده کنند.
 
امام جمعه قصرشیرین، با بیان اینکه طلاب باید اخلاق اسلامی را سرلوحه کار خویش قرار دهند، ابراز کرد: طلبه آگاه باید اهداف دشمنان را شناسایی کند و مردم را از نتیجه پیروی از دشمنان آگاه کند.
 
وی با اشاره به اینکه تربیت طلبه بسیار ضروری است، تاکید کرد: حوزه های علمیه باید طلاب بصیر و آگاه تربیت کنند تا مفاهیم دین اسلام و قرآن کریم در جامعه نهادینه شود.
 
به گفته خطیب جمعه قصرشیرین، مردم از زمان‏ های قدیم به روحانیت و علمای دینی اعتماد داشته و دارند، لذا مهمترین رسالت حوزه‏ های علمیه پرورش طلاب تراز انقلاب اسلامی است.
 
حجت الاسلام ملکی، در پایان سخنانش، با بیان اینکه طلاب باید انقلابی باشند، تصریح کرد: یک طلبه انقلابی باید نسبت به جنایاتی که در دنیا اتفاق می‏ افتد حساس باشد و به مردم بصیرت بدهد.

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2
ایسنا
نماینده