آخرین اخبار

15. تير 1396 - 19:17   |   کد مطلب: 299573
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور گفت: وجود دوربین های جاده ای برای هدایت ترافیکی و استفاده های جانبی آن خیلی مهم است.

به گزارش الوند خبر، هوشنگ خندان دل در جلسه ستاد اربعین مرز خسروی، با اشاره به علاقمندی و عزم راسخ مردم استان کرمانشاه برای بازگشایی مرز خسروی، اظهار داشت: در جلساتی که در خصوص بازگشایی مرز خسروی برگزارشد، از تجارب چند سال گذشته مهران و شلمچه استفاده شد.

 

وی که صبح امروز از مرز خسروی کرمانشاه بازدیدی داشت، ادامه داد: در این بازدید شاهد جدیت در تقسیم کار در رابطه با موضوعات اصلی که با مدیریت در حال انجام است، بودیم.  این مسئله نشان از برنامه ریزی های خوب مدیران استان می دهد. 

 

  معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور افزود: در احصاء اصلی ترین زیرساخت هایی که برای انجام این اقدام مهم است، موضوعات راه و شهر سازی است.

 

وی تاکید کرد: در این بازدید کاملا شتاب برای ارائه خدمت توسط نیروهای مسلح را مشاهده کردیم که با بکارگیری امکانات مهندسی خود در حال آماده سازی زیرساخت ها هستند.

 

خندان دل با بیان اینکه اعلام تاریخ شهریور برای اتمام کارهای زیرساختی از سوی استانداری کرمانشاه، زمان بسیار خوبی است، تصریح داشت: در پایانه اقدامات تکمیلی باید انجام و طبق برنامه عملیاتی شود. پارکینگ های خوبی در حال آماده شدن است که در زمان اوج حضور زائران کارساز هستند.

 

وی نصب دوربین های جاده ای برای هدایت ترافیکی و استفاده جانبی از آن، را یک ضرورت توصیف کرد و یادآورشد: برای تمام برنامه هایی که در حال اجرا دارید یک برنامه زمان بندی اعلام کنید. تا هفته آینده نیز پارکینگ های رسمی خود را اعلام کنید.

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2