آخرین اخبار

22. تير 1396 - 18:53   |   کد مطلب: 299574
امام جمعه قصرشیرین گفت: اهمیت دادن به مساله عفاف و حجاب سبب واکسینه شدن جامعه در برابر انواع توطئه های شوم فرهنگی دشمنان می شود.

حجت السلام ملکی در گفتگو با الوند خبر با تاکید بر تبیین و ترویج فرهنگ اسلامی عفاف و حجاب در جامعه اظهار داشت: ترویج حجاب و عفاف عامل رشد جامعه به ویژه به لحاظ معنوی و فرهنگی است و باید برای گسترش روز افزون آن در استان تلاش و برنامه ریزی شود.

 

امام جمعه قصرشیرین اظهار داشت: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب وظیفه ای عمومی است و همگان اعم از مسئولان اجرایی، نهادهای دولتی و مردم باید در این راستا همت کنند. 

 

وی گفت: اهمیت دادن به مساله عفاف و حجاب سبب واکسینه شدن جامعه در برابر انواع توطئه های شوم فرهنگی دشمنان می شود. 

 

حجت الاسلام ملکی بیان کرد: مساله عفاف و حجاب دارای چنان اهمیتی است که تاکنون چند نفر در کشور برای ترویج آن به شهادت رسیده اند. 

 

وی با تأکید بر رونق حجاب و عفاف در جامعه، گفت: اگر هر فرد اخلاق خود را در جامعه کنترل کند حجاب و عفاف نیز در جامعه رونق می‌گیرد.

 

 امام جمعه قصرشیرین تصریح کرد: از تمامی مردم می‌خواهم تا در رعایت هرچه بیشتر حجاب و عفاف در جامعه تلاش کنند تا رعایت عفاف و حجاب بیش از پیش رونق بگیرد.

 

وی با بیان اینکه امربه معروف و نهی از منکر باید یک مساله مهم در جامعه باشد، تصریح کرد: برخی تصور می‌کنند که حجاب و عفاف تنها ویژه بانوان است، درصورتی که این‌گونه نیست و مردان هم باید دارای عفت باشند.

 

وی تاکید کرد: پدران در منزل و در کنار فرزندان خود باید حجاب و عفت را رعایت کنند، چرا که کودکان پدران خود را الگو قرار داده و در بیرون با همین کیفیت با دیگران برخورد می‌کنند.

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده