آخرین اخبار

21. تير 1396 - 12:35   |   کد مطلب: 299587
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از فراهم بودن زیرساخت‌های لازم در مرز خسروی برای تردد زائران اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش الوند خبر، سردار حسین اشتری در سفر به شهرستان قصرشیرین در نشستی در محل پایانه مرزی خسروی از فراهم بودن تمامی امکانات و زیرساخت‌های لازم در این پایانه مرزی استان خبر داد و گفت: تمام امکانات و زیرساخت ها برای تردد زوار اربعین حسینی از مرز خسروی فراهم است.

 

فرمانده انتظامی کشور افزود: مرز خسروی دارای امکانات و زیرساخت‌های مناسب است و این امکانات و زیر ساختها می تواند در جریان تردد زوار اربعین به کار گرفته شود.

 

وی از تلاش برای ایجاد شرایطی مناسب برای زائران عتبات در اربعین آینده خبر داد و تصریح کرد:  تلاش ها بر این است که تمام شرایط برای عبور امن و آسان زائران و مسافرین از خسروی آماده شود.

 

سردار اشتری تاکید کرد: نیروی انتظامی در کنار سایر دستگاه ها و نهاد ها برای برقراری نظم و امنیت مانور فرهنگی بزرگ اربعین تلاش خواهد کرد.

 

تردد از مرز خسروی چند ماه قبل از اربعین آغاز می‌شود
 

سردار حسین اشتری امروز چهارشنبه در حاشیه بازدید از پایانه مرزی خسروی و در نشست با فرماندار و مسئولان شهرستان قصرشیرین گفت: با توجه به حجم بالای زائرین حسینی پیش بینی شد مرزخسروی جهت تردد زائران آماده شود.

 

وی افزود: به منظور بازگشایی مرز خسروی و تامین امنیت زائران از طریق این مرز صحبت‌های لازم  با طرف عراقی شده و آنها نیز آمادگی خود را اعلام کرده‌اند.

 

فرمانده انتظامی کشور تاکید کرد: مرز خسروی از قدیمی ترین، اولین و بزرگترین پایانه مرزی کشور است  که در محل عبور زائرین قرار دارد و  مردم قصرشیرین همواره خادمان خوبی برای زائرین بوده اند.

 

وی با اشاره به آمادگی موجود برای تردد زائرین در اربعین پیش رو از این مرز گفت: امیدواریم این آمادگی که در بین دستگاه های اداری کشور ما وجود دارد در طرف عراقی نیز وجود داشته باشد.

 

سردار اشتری با بیان اینکه از دو سه ماه قبل از اربعین تردد در مرز خسروی صورت می گیرد، افزود: هیچ نگرانی به لحاظ امنیتی نداریم اما باید آمادگی کامل داشته باشیم و نیروها و هنگ های خود را تقویت کنیم.

 

وی تاکید کرد: تصور ما این است که هیچ مشکلی نداریم و این اراده وجود دارد که همچون گذشته ترد د از مرزخسروی صورت گیرد.

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2