آخرین اخبار

26. تير 1396 - 22:00   |   کد مطلب: 299604
فرماندار قصرشیرین گفت: ما برای سرمايه گذارانی كه قصد دارند در قصرشيرين سرمايه گذاری كنند فرش قرمز پهن خواهيم كرد و بسترهای ايجاد سرمايه گذاری برای آنها فراهم است.

به گزارش الوند خبر، فرامرز اكبری در جلسه كارگروه اشتغال و سرمايه گذاري شهرستان قصرشيرين كه با حضور مديران كل تعاون كار و رفاه اجتماعي و فني حرفه اي استان كرمانشاه برگزار شد اظهار داشت: يكی از معظلات بزرگ كشور كه مورد توجه دست اندركاران نظام است ايجاد اشتغال و رفع معظل بيكاری است.

 

اكبری گفت: اشتغال موضوع بسار مهم و يكی از چالشهای بزرگ كشور است كه رفع آن نيازمند عزم ملی است.

 

فرماندار قصرشیرین تاکید کرد: تمام عوامل نظام از دولت گرفته تا مجلس و حتی نيروهای نظامی بايد برای اين كار هم ديگر را ياری كنند.

 

وی گفت: تاكيد رهبر معظم انقلاب هم بر محقق شدن وعده هاي دولت و ايجاد رونق بيشتر در كشور است لذا دولت تمام تلاش خود را بكار می گيرد تا اين وعده ها را محقق كند.

 

وی یادآور شد: استان كرمانشاه  يكی از سه استان اول در رتبه بيكاری است و با وجود پتانسيلها و ظرفيتهای بزرگی كه در زمينه تجارت و كشاورزی وجود دارد نبايد اين آمار به كرمانشاه اختصاص پيدا كند.

 

اکبری افزود: بسترهای كه می توانند شغل ايجاد كنند در حد اعلا در استان كرمانشاه وجود دارد كه همت و تلاش مسولان را مي طلبد تا با رفع قوانين دست و پاگير و ايجاد امنيت سرمايه گذاری رونق را در اين استان ايجاد كنند.

 

وی تصریح کرد: قصرشيرين با داشتن دو مرز رسمی با كشور عراق در حوزه تجارت پتانسيل های زيادی دارد و همچنين در بخش كشاورزی و شيلات از قطبهای كشور هستيم.

 

فرماندار قصرشیرین تاکید کرد: ما برای سرمايه گذارانی كه قصد دارند در قصرشيرين سرمايه گذاری كنند فرش قرمز پهن خواهيم كرد و بسترهای ايجاد سرمايه گذاری برای آنها فراهم است.

 

وی گفت: جوانان و نيروی كار، سرمايه های بزرگ يك كشور محسوب می شوند و هر مسولی كه می تواند در زمينه اشتغال كاری انجام دهد بايد حركت كند.

 

وي گفت: تحريمها در گذشته مشكلات زيادی را برای ما ايجاد كرد و دولت تدبير و اميد در دو سال اول توانست تا حدود زيادی مشكلات را برطرف كند اگر چه سنگ اندازی های زیادی در مسير برجام و توسعه كشور صورت گرفت.

 

وی با بيان اينكه ما در كشور افراد فنی كم داريم افزود: آموزشهای مهارتی در مراكز فنی حرفه ای كشور كمك بزرگی به ايجاد اشتغال می كند.

 

وی گفت: با تصويب منظقه آزاد تجاری قصرشيرين در مجلس شورای اسلامی و جذب سرمايه گذاران در اين زمينه می توان بخشی از معظل بيكاری اين شهرستان و استان كرمانشاه  برطرف شود.

 

 

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2
ایسنا
نماینده