آخرین اخبار

6. آذر 1396 - 23:26   |   کد مطلب: 300046
فرماندار قصرشیرین گفت: تسهیلات اختصاص یافته برای ساخت واحدهای مسکونی شهری و روستایی جوابگوی نیازهای واقعی مردم نیست.

به گزارش الوند خبر،  فرامرز اکبری در جلسه ای با حضوررئیس کل بانک مرکزی ایران اظهار کرد: بیکاری مهمترین مشکلی است که مردم از آن رنج می برند و مناطق زلزله زده نیازمند تسهیلات ارزان قیمت برای ایجاد اشتغال پایدار است. 

 

اکبری عنوان کرد: کمک به مردم برای بخشودگی جرایم و سودهای بانکی با توجه به پشت سر گذاشتن بحران های مختلف مردم این منطقه از جمله جنگ و زلزله ، لازم و ضروری است. 

 

فرماندار قصرشیرین گفت: برای بازگشایی مرز پرویزخان قصرشیرین لازم است از سوی دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و دیگر مقامات عالی دولت با نخست وزیر عراق رایزنی لازم صورت گیرد. 

 

وی افزود: به دلیل بسته شدن مرز پرویزخان ، چند هزار تن از مردم زلزله زده قصرشیرین که در امر تجارت و صادرات فعال بودند ، بیکار شده اند. 

 

وی اضافه کرد: نیاز است از طریق رییس مجلس بحث تصویب طرح منطقه آزاد تجاری در مجلس پیگیر شود همچنین و آغاز عملیات اجرایی ایستگاه راه آهن خسروی نیز یکی از نیازهای منطقه است زیرا می تواند بخشی از مشکلات مردم این شهرستان بحران زده را حل کند. 

 

وی گفت: توجه به بسته بودن مرز خسروی برای اعزام کاروانی زائران به عتبات عالیات ، بخشیدگی جرایم بانکی هتل داران قصرشیرین با توجه به حجم سرمایه گذاری صورت گرفته و ناتوانی آنان در پرداخت اقساط باید مورد توجه بانک مرکزی قرار بگیرد. 

 

دکتر سیف به نمایندگی از هیات دولت و امروز از شهرستان زلزله قصرشیرین بازدید کرد و در جلسه شورای هماهنگی بانک های عامل کشور که ددر این شهرستان تشکیل شد شرکت کرد.

 

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده