آخرین اخبار

16. آذر 1396 - 13:35   |   کد مطلب: 300060
جمعی از بسیجیان و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین به همراه امام جمعه شهرستان به مناسبت هفته وحدت با مردم اهل سنت روستای برفی قصرشیرین دیدار کردند.

به گزارش الوند خبر، سرهنگ پاسدار مرادعلی حسنی فرمانده سپاه قصرشیرین در این دیدار اظهار داشت: بی گمان هفته‌ی وحدت در تاریخ انقلاب اسلامی نقطه عطفی شد که روحیه برادری، الفت، مهربانی و یکدلی را در جامعه تحکیم بخشید.

 

وی عنوان کرد: امنیت و آرامش پایدار در کشور و حرکت روبه رشد نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمامی عرصه‌ها از نتایج بسیار ارزشمند وحدت و انسجام ملت ایران اسلامی است.

 

وی ادامه داد: هفته وحدت مجال تفرقه افکنی از بیگانگان را در ایران اسلامی گرفت و اکنون همه جهانیان نیز شاهد اتحادی مثال زدنی در میان ملت ایران، درسایه ولایت و پرچم مقدس سه رنگ جمهوری اسلامی هستند.

 

فرمانده سپاه قصرشیرین تاکید کرد: نبی مکرم اسلام پیامبر نور رحمت را الگوی بی بدیل اسلام دانستند که باید سر منشاء وحدت باشد

 

سرهنگ حسنی با تاکید بر اینکه امروز دشمن در تلاش است وحدت و همدلی موجود در بین مسلمانان کشورمان را از بین ببرد، گفت: مسلمانان باید با درایت و هوشیاری در مقابل توطئه‌های دشمنان ایستادگی کنند.

 

وی با اشاره به اینکه دشمن با اقدامات خود تلاش می‌کند کشورمان را از پیشرفت بازدارد، افزود: امروز کشورمان با عزت و اقتدار روز به روز پله‌های ترقی را طی می‌کند.

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده