آخرین اخبار

16. آذر 1396 - 13:45   |   کد مطلب: 300061
امام جماعت اهل سنت قصرشیرین گفت: امروز وحدت میان مذاهب اسلامی یک اصل ملی و نقشه راه است که باید بر مبنای آن حرکت کنیم.

ماموستا عادل غلامی در گفتگو با الوند خبر، اظهار داشت: در طول چندین سال گذشته انقلاب همواره رهنمودهای مقام معظم رهبری توانسته است با وحدت و انسجام ملت مسلمان ایران اهداف شوم فتنه گران را نقش بر آب کند.
 
 
امام جماعت اهل سنت قصرشیرین تاکید کرد: وحدت و انسجام میان تمامی مردم ایران را امری ضروری دانست و افزود: امروز وحدت میان مذاهب اسلامی یک اصل ملی و نقشه راه است که باید بر مبنای آن حرکت کنیم.

 

 این روحانی اهل سنت گفت: در شرایطی که وحدت یکی از مهمترین ضروریات جهان اسلام است هفته وحدت توسط امام خمینی(ره)بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران نامگذاری و احیاء شد و امید است وسیله ای برای تعمیق اتحاد و انسجام بیشتر مسلمانان شود. 

 
غلامی افزود: دشمنان نظام در سال 57 تمام تلاش خود را به کار گرفتند که انقلاب اسلامی به پیروزی نرسد اما درایت حضرت امام(ره) توانست تمامی مشکلات پیشرو را برطرف کند و با شروع رفراندوم انقلاب در 12 فروردین سال 58 اتحاد و اقتدار ملت ایران را در جهان به نمایش گذاشت.
 
 
وی خاطرنشان کرد: جوانان و تمامی ملت جمهوری اسلامی ایران پایبند به اصول و اخلاق شریعت اسلامی هستند و توطئه های فتنه گران  هیچگاه نمی تواند مسیر حرکت نظام را تغییر دهد. 

 

ماموستا غلامی تاکید کرد: عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری به عنوان ولی امر مسلمین با تقویت وحدت و حفظ آن سبب سربلندی و پیروزی امت اسلامی و مسلمانان و مایوس شدن دشمنان خواهد شد. 

 

امام جماعت اهل سنت قصرشیرین همچنین از تلاش نیروهای انقلابی و امدادی در خدمت رسانی به زلزله زدگان و بخصوص روستاهای تخریب شده اهل سنت قدردانی کرد.

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2