آخرین اخبار

25. دى 1396 - 8:28   |   کد مطلب: 300137
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ايران در استان کرمانشاه:
بیش از 2 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه به زلزله زدگان پرداخت می شود
مدیر شعب استان کرمانشاه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از پرداخت دو هزار فقره تسهیلات 50 میلیون ریالی به زلزله زدگان استان خبر داد.

به گزارش الوند خبر، محمدصفا میرزایی در نشستی با روئسای بانک قرض‌الحسنه مهر استان در قصرشیرین با اشاره به برنامه ریزی برای پرداخت دو هزار فقره تسهیلات 50 میلیون ریالی برای تامین نیازهای اساسی زلزله زدگان کرمانشاه اظهار کرد: استارت پرداخت 800 فقره وام در چهار شهرستان سرپل ذهاب، قصرشیرین، ثلاث باباجانی و گیلانغرب(درهر شهرستان 200 فقره) زده شده است.

 

مدیر شعب استان کرمانشاه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران درباره تسهیلات زلزله زدگان در 9 شهرستان که مشمول امهال می‌شوند نیز یادآوری کرد: تعداد این تسهیلات حدود 19 هزار فقره و مبلغ آن نیز 1100 میلیارد ریال است که امهال برای این افراد با معرفی ستاد بحران انجام می‌شود.

 

به گفته میرزایی، هیچ دریافت قسطی از این افراد صورت نگرفته و کارهای امهال تسهیلات آنها در حال انجام است.

 

وی در ادامه از سایر اقدامات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برای حمایت از زلزله زدگان یاد کرد و افزود: قرار است سه باب خانه بهداشت و سه باب مدرسه روستایی با اعتبار 9 میلیارد ریال در مناطق زلزله زده با همکاری این بانک احداث شود.

 

مدیر شعب استان کرمانشاه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تامین 72 هزار بطری آب، 100 هزار قرص نان، 29 هزار پاکت آبمیوه، 42 هزار بسته کیک، پتو، لباس گرم، خرما، شیرخشک، دارو، برپایی دو موکب در قصرشیرین و سرپل ذهاب و ... برای مناطق زلزله زده را از دیگر اقدامات انجام شده برشمرد.

 

وی در ادامه با بیان اینکه شعب این بانک در زمان کوتاهی پس از زلزله ارائه خدمات به مشتریان را آغاز کردند، اظهار کرد: این در حالی بود که سه شعبه قصرشیرین، سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی در مجموع حدود یک میلیارد ریال خسارت دید که کار بازسازی آنها از همان شب اول آغاز شد.

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
ایسنا
نماینده