آخرین اخبار

4. بهمن 1396 - 20:35   |   کد مطلب: 300162
نماینده مردم قصرشیرین درمجلس با بیان اینکه هنوز خبری از گشایش مرز خسروی نیست،ابراز امیدواری کرد باتوجه به برگزاری جلسه اخیر وزارت کشور باحضور معاون امنیتی وزیر و استاندار کرمانشاه به زودی شاهد اتخاذ تصمیمی با محوریت تحقق منافع و در راستای مصالح ملی باشیم.

به گزارش الوند خبر، به نقل از خانه ملت، فرهاد تجری در رابطه با علت عدم گشایش پایانه‌ مرزی خسروی با وجود وعده‌های مکرر مسئولان درمورد گشایش این مرزها اعلام کرد: متاسفانه باوجود آن که بارها بر لزوم گشایش مرزها تاکید شده اما هنوز خبری از گشایش مرز خسروی نشده است.

 

وی افزود: به هر حال این پایانه‌های مرزی محل آمد و شد زائران عتبات عالیات بوده و باتوجه به تعداد بالای زائران مناطق شمالی و مرکزی کشور، به نظر می‌رسد پایانه مرزی مهران به تنهایی قادر به پوشش تمامی زائران نباشد.

 

نماینده مردم قصرشیرین و سرپل ذهاب در مجلس با تاکید بر لزوم توجه ویژه ازسوی وزارت خارجه، دستگاه دیپلماسی و وزارت کشور برای حل این مشکل خاطرنشان کرد: اخیرا در وزارت کشور جلسه‌ای به این منظور برگزار شده و معاون امنیتی و سیاسی وزارت کشور مباحثی را در حضور استاندار کرمانشاه در این خصوص مطرح کرده است.

 

عضو هیات رییسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی یادآور شد: همچنین لازم است وزارت امور خارجه و دستگاه دیپلماسی در این راستا اقدام کرده و مقدمات حل سریع مشکل را فراهم کند. به هر حال باتوجه به ظرفیت بالای این گذرگاه مرزی، بازگشایی آن می تواند بسیار موثر باشد.

 

به گزارش ایلنا؛ تجری در پایان تصریح کرد: امیدواریم باتوجه به برگزاری جلسه اخیر وزارت کشور باحضور معاون امنیتی وزیر و استاندار کرمانشاه به زودی شاهد اتخاذ تصمیمی با محوریت تحقق منافع و در راستای مصالح ملی باشیم.

 

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2