آخرین اخبار

6. بهمن 1396 - 19:55   |   کد مطلب: 300165
امام جمعه قصرشیرین، مهمترین مطالبه و خواست اصلی مرزنشینان زلزله زده این شهرستان را رسیدن این منطقه به جایگاه واقعی و شایسته آن و به کارگیری همه ظرفیت ها برای پیشرفت و رونق اقتصادی بیان کرد.

به گزارش الوند خبر، حجت الاسلام علی ملکی در خطبه های نماز جمعه این هفته قصرشیرین، با اشاره به وجود 2 مرز رسمی خسروی و پرویزخان و قابلیت های بالای این مرزها برای پیشرفت افزود: در صورت استفاده صحیح از مزیت این مرزها، علاوه بر رونق اقتصادی منطقه، شاهد رفع معضل بیکاری در قصرشیرین خواهیم بود.

 

وی اضافه کرد که قصرشیرین با وجود منابع خدادادی نفت، گاز، آب فراوان و مرزهای پرویزخان و خسروی، شاهد شکوفایی نیست.

 

وی به وجود منابع آبی مانند سدها در قصرشیرین اشاره کرد و خواستار استفاده مطلوب از طرح سامانه گرمسیری برای رونق بیش از پیش بخش کشاورزی این شهرستان شد.

 

وی با اشاره به اسکان زلزله زدگان قصرشیرین در چادرها، خواستار رایگان کردن هزینه برق مردم این شهرستان همانند سرپل ذهاب شد.

 

امام جمعه قصرشیرین در ادامه با اشاره به اعتراض های مردم آمریکا نسبت به سیاست های غلط ترامپ در اولین سالگرد رییس جمهوری اش، گفت: مردم امریکا نسبت به فقر، تغذیه نامناسب و سیاست های نژادپرستانه دولت امریکا اعتراض دارند.

 

حجت الاسلام ملکی اظهار کرد: اگر این اعتراض ها در کشور دیگری و یا ایران بود، کاخ سفید سران آن کشورها را ضد حقوق بشر معرفی می کرد.

 

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2