آخرین اخبار

15. بهمن 1396 - 20:48   |   کد مطلب: 300189
امام جمعه قصرشیرین گفت: امروز به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران، تفکر آزادی خواهی، مقابله با ظلم و زیاده خواهی در دنیا طنین انداز شده است.

به گزارش الوند خبر،حجت السلام علی ملکی در آیین مسابقه حفظ قرآن کریم ویژه پرسنل و کارکنان هنگ مرزی قصرشیرین افزود: دین یعنی قانون خدا که باید مسیر زندگی را برای هر جامعه ای ترسیم کند و ارزش یک انسان در بارگاه خدا بر اساس میزان دینداری اوست.

 

وی بیان کرد: کشور ما یک جامعه سکولار نیست که کاری به قوانین الهی در کشور نداشته باشد، زیرا هدف از بعثت پیامبر اکرم (ص) تشیل حکومت دینی و اجرای حدود الهی بود و انقلاب اسلامی ایران هم برگرفته از مکتب پیامبر بزرگ اسلام است.

 

وی با بیان این که در رژیم سابق تفکرات شیطانی شاه بر جامعه حاکم بود، افزود: امروز احکام اسلامی در سایه ولایت مطلقه فقیه و شعار اسلامی در بطن جامعه جاری و ساری شده است.

 

مسئول عقیدتی و سیاسی هنگ مرزی قصرشیرین هم در این آیین اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در سال 92 دستور تربیت 10 میلیون حافظ قرآن کریم را صادر کردند تا نور معنویت بیشتر در جامعه حاکم شود.

 

حجت اسلام وحید احمدی افزود: نیروهای هنگ مرزی به عنوان حافظان امنیت در مرزهای کشور، علاوه بر جانفشانی در راه این آب و خاک، پیرو فرامین فرماندهی معظم کل قوا در راستای انس بیشتر با قرآن کریم در دوره های مختلف است.

 

مسابقه حفظ قرآن کریم ویژه نیروهای هنگ مرزی قصرشیرین به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شد که در پایان به نفرات بقرترجوایزی اهدا شد.

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2