آخرین اخبار

10. فروردين 1397 - 20:10   |   کد مطلب: 300328
معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: امکانات و زیرساخت های بسیار خوبی در پایانه بین المللی و مرز رسمی خسروی برای تردد زائران اربعین حسینی وجود دارد.

به گزارش الوند خبر، حسینعلی امیری در حاشیه بازدید از مرز خسروی و مناطق عملیاتی قصرشیرین اظهار داشت: پارسال بنا به دلایل امنیتی عراق، از مرز خسروی برای تردد زائر به عتبات عالیات استفاده نشد.

 

وی اظهار کرد: امکاناتی که در پایانه بین المللی مرز خسروی و شهرستان قصرشیرین برای تردد زائران موجود است نسبت به سایر پایانه های مرزهای مشترک با کشور عراق شرایط بهتری دارد.

 

معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: مشاهداتی که امروز از مجموعه پایانه بین المللی خسروی و زیرساخت ها و امکانات موجود در این مرز داشتم در جلسه هیات دولت مطرح خواهم کرد.

 

امیری اضافه کرد: امید است شرایطی فراهم شود بتوانیم از امکانات بسیار خوب مرز خسروی برای تردد زائران اربعین امسال بهره مند شویم.

 

وی اظهار داشت: تلاش بر این است تمهیدات لازم برای حل موانعی که سال گذشته برای تردد زائران اربعین از مرز خسروی وجود داشت، اندیشیده شود.

 

وی همچنین با اشاره به تاکید رییس جمهوری بر سفر اعضای هیات دولت در ایام عید نوروز به استان ها و گفت و گو با مردم و بررسی مسایل و مشکلات آن ها از نزدیک، افزود: ما هم کرمانشاه را انتخاب کردیم تا از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات مردم این استان با توجه به حادثه زلزله 21 آبان 96 قرار بگیریم.

 

وی گفت: تلاش بر این است مشکلاتی که مردم در این استان و در مناطق زلزله زده با آن مواجه هستند در جلسه هیات دولت مطرح شود تا تصمیمات خوبی برای رفع آنها داشته باشیم.

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2
ایسنا
نماینده