آخرین اخبار

10. فروردين 1397 - 20:12   |   کد مطلب: 300329
معاون پارلمانی رئیس جمهور که به شهرستان قصرشیرین سفر کرده است، روز سه شنبه از روستای زلزله زده شیرین آب شهرستان قصرشیرین بازدید کرد.

به گزارش الوند خبر، حسینعلی امیری در این بازدید که از سوی جمعی از مقامات محلی همراهی می شد، ضمن بازدید از مناطق مختلف این روستای زلزله زده و گفت و گوی صمیمانه با خانواده های زلزله زده، مسائل و مشکلات آنان را بررسی کرد و از نزدیک در جریان روند بازسازی این روستا قرار گرفت.

 

معاون رئیس جمهور ضمن حضور در کانکس هایی که برای زلزله زدگان در محل روستای آب شیرین مستقر شده اند، با تعدادی از خانواده ها به گفت و گو نشست و ضمن شنیدن مسائل و خواسته های آنان، برنامه های دولت را برای کاهش آلام زلزله زدگان و بازسازی هر چه سریعتر مناطق زلزله زده تشریح کرد.

 

امیری امروز همچنین با حضور در مناطق عملیاتی شهرستان قصرشیرین از نزدیک با جمعی از هموطنان مان که در قالب کاروان های راهیان نور سرگرم بازدید از یادگارها و یادمان های دوران دفاع مقدس بودند، دیدار و گفت و گو کرد.

 

دیدار و گفت و گو با مرزداران غیور کشورمان از دیگر برنامه های معاون رئیس جمهور در سفر به شهرستان قصرشیرین و مناطق مرزی این شهرستان بود.

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2
ایسنا
نماینده