آخرین اخبار

19. فروردين 1397 - 9:22   |   کد مطلب: 300336
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: روند بازسازی واحدهای تخریبی و تعمیری در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه باید با سرعت بیشتری دنبال شود.

به گزارش الوند خبر، عزیزالله مهدیان در جلسه ستاد بازسازی قصرشیرین در محل فرمانداری افزود: روند بازسازی در همه مناطق زلزله زده استان کرمانشاه یکسان است و باید با اتخاذ راهکار درست و اصولی این مهم با سرعت بیشتری پیگیری شود.

 

وی اظهار کرد: هم اکنون در شهرستان قصرشیرین نظم خاصی حاکم است و از این رو روند بازسازی باید با همکاری سایر دستگاه های اجرایی با شتاب بیشتری دنبال شود.

 

معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن بیان کرد: پس از زلزله مهیب هفت و سه دهم ریشتری 21 آبان در غرب کرمانشاه ، بنیاد مسکن استان تهران به عنوان معین بازسازی مناطق زلزله زده قصرشیرین انتخاب شد و با توجه به این که این نهاد در مقایسه با سایر استان ها از توانایی بیشتری برخوردار است ، بر همین اساس کار بازسازی در این شهرستان باید متفاوت تر از سایر مناطق زلزله زده باشد.

 

مهدیان ، روند بازسازی در روستاهای زلزله زده قصرشیرین را مطلوب ارزیابی کرد و در عین حال گفت که این مهم در مناطق شهری کند است و باید با اتخاذ راهکار درست و اصولی و استفاده از ظرفیت های موجود ، موانع و مشکلات فراروی در این بخش رفع شود. 

 

وی اظهار داشت: قصرشیرین این ظرفیت را دارد تا کار بازسازی واحدهای آسیب دیده ، بهتر و با سرعت بیشتری نسبت به سایر مناطق زلزله زده انجام شود.

 

 

این مقام مسئول ، از تخصیص 150 میلیارد ریال اعتبار برای صدور پروانه کسب به شهرداری های مناطق زلزله زده استان کرمانشاه خبر داد.

 

مهدیان گفت: برای این که کار بازسازی واحدهای مسکونی در مناطق زلزله زده با شتاب بیشتری انجام شود ، نیازمند حضور بیشتر مردم و همکاری آن ها با دستگاه های اجرایی ذیربط هسیتم.

 

 

دیدگاه شما

باشگاه خبرنگاران
http://www.yjc.ir/fa/services/2
ایسنا
نماینده